מהי המתנה המושלמת ליום האהבה?

טיפים לאפיה

בתור ישראלים זכינו מכל הכיוונים, ואנחנו הופכים כל סיבה מיד למסיבה. את ראש השנה, למשל, אנחנו חוגגים פעמיים – פעם אחת בחודש תשרי ופעם שניה את חגיגות השנה האזרחית. כך גם את יום האהבה אנחנו חוגגים גם בט"ו באב וגם בוולנטיין דיי. לכבוד חגיגות האהבה המרובות אנחנו צריכים לחשוב כל פעם על מתנה מגניבה אחרת לבני הזוג שלנו, והדבר מוציא מאיתנו את מיטב היצירתיות בכל מועד מחדש. אז מהי המתנה המושלמת ליום האהבה? בואו ונבדוק ביחד במאמר הקרוב.

מתנה מקורית ליום האהבה

למה צריך לחשוב מהי המתנה המושלמת ליום האהבה? פשוט מאוד. פעם יכלנו להסתפק בכרטיס ברכה ובזר פרחים, אולם היום אנחנו מחפשים את המקורי, היצירתי, החדשני ופורץ הגבולות. יותר מזה, אם פעם מתנה חומרית היתה מספיקה, הרי שהיום אנחנו מחפשים אחרי מתנות רגשיות – החוויות!

חוויות יש בשפע וקיימות אין ספור אטרקציות שיכולות לשמש בתור התשובה לשאלה מהי המתנה המושלמת ליום האהבה? אולם אנחנו בחרנו להתמקד באחת מתוקה במיוחד. רוצים לגלות מהי? חכו בסבלנות, אנחנו עוד שניה מגיעים לשם.

מהי המתנה המושלמת ליום האהבה?

ובכן, המתנה המושלמת ליום האהבה היא סדנת שוקולד זוגית! ולמה? אנחנו בטוחים שחלק מכם מבינים כבר לבד, אבל למי שמעולם לא התנסה בסדנת שוקולד או חשב על הרעיון, אנחנו ננסה להסביר עד כמה שאפשר למה זו המתנה המושלמת.

רוצה שפשוט נחזור אליך עם כל הפרטים?

מה עושים בסדנת שוקולד לזוג?

אז סדנת שוקולד לזוג יכולה להגיע במגוון סגנונות. למי מכם שאוהב גם להחכים ולא רק להתעסק בעשייה והכנה של השוקולד, מוזמן לבחור לעצמו סדנה שמשלבת גם רקע עיוני ותיאורטי על השוקולד. בסדנאות מסויימות יוקרנו סרטים על השוקולד שיהוו רקע לפתיחת הסדנה, ובסדנאות אחרות ישולבו קטעי מידע מפי מדריך הסדנה תוך כדי עשייה.

למי מכם שרוצה לגשת מיד אל ה"ריל דיל" מוזמן לקחת סדנאות מעשיות נטו, שיתרכזו בעשייה של השוקולד. בין היתר תוכלו להנות מטמפרור משותף, הכנת פרלינים, הכנת טראפלס, הקפאה של השוקולד וחילוץ שלו מתוך התבניות. בדרך כלל רוב הפעילויות מלוות בשתיית יין תוך כדי שאפילו מעצימה את החוויה השוקולדית, ויש גם מקומות שימליצו לכם עם איזה יין לאכול כל שוקולד. אלכוהול, שוקולד ובני הזוג שלכם לידכם – האם זה יכול להיות מושלם יותר? אנחנו בטוחים שלא.

איפה עושים סדנאות שוקולד?

אז אחרי שהבנו מהי המתנה המושלמת ליום האהבה, בואו נראה איפה אפשר לעשות אותה! סדנאות שוקולד מתקיימות בפריסה ארצית – מאיזור הצפון, דרך איזור המרכז, איזור ירושלים וכמובן איזור הדרום. לא משנה איפה אתם גרים, כנראה שבמרחק של לא יותר מ- 10 ק"מ מכם מתקיימת סדנת שוקולד. בין אם סדנאות השוקולד מתקיימות אצל אדם פרטי או במקומות מוסדרים שמקיימים סדנאות בישול, כדאי להרים טלפון ולקבל קצת פרטים על הסדנה.

וודאו מה עלות הסדנה, לכמה משתתפים היא מתאימה, מה התוצרים שמקבלים בסוף הסדנה, מה אורך הסדנה וכמובן היכן היא מתקיימת. לאחר שתקבלו את כל הפרטים תוכלו לבחור לכם את סדנת השוקולד המושלמת עבורכם ועבור בני הזוג שלכם ליום האהבה. תהנו!

אולי יעניין אותך גם?

מתנות מקוריות משוקולד

שוקולד הוא תמיד טוב בכל מצב נתון- בעצב ובשמחה, בחולי ובבריאות. מתנות טעימות שמשלבות שוקולד יכולות להינתן בכל אירוע- מתנה מקורית ליום הולדת, מתנה יצירתית

קרא עוד »
סדנת שוקולד לבת מצווה

רעיונות לבת מצווה מקורית

בת המצווה הוא אירוע שבעבר היה אירוע שנחגג במסיבות במועדונים כמו "פסק זמן", "סבן" ועוד. אולם היום הפקת בת המצווה הפכה למשהו גדול בהרבה יותר,

קרא עוד »

יצירת קשר מהירה

קורסים עם שוקולד

לדעת מתי הסדנה הבאה

רוצים לדעת מתי הסדנה הבאה (ללא התחייבות / ספאם / אכילות ראש מיותרות)? בשמחה, השאירו מייל ונשלח לכם מייל אך ורק כשיהיה תאריך חדש לסדנה הקרובה

Scroll to Top
דילוג לתוכן