יום הולדת לבנות בלבד

סדנת שוקולד ליום הולדת

בשלב מסויים בהתבגרות מסיבות יום ההולדת הופכות להיות מפוצלות לבנים ולבנות. אחרי שנים רבות בהן חגגו כל ילדי הכיתה ביחד, עם ההתבגרות תחומי העניין של הבנים והבנות עלולים להתפצל, כך שהבנים ישמחו לחגוג יום הולדת בצורה אחת והבנות ישמחו לחגוג יום הולדת בצורה אחרת. יש כל כך הרבה רעיונות שאפשר לחגוג באמצעותם יום הולדת, ובמאמר הבא נתעסק ברעיונות לחגיגות יום הולדת לבנות בלבד.

מה ההבדל בין בנים לבנות?

זה נכון שבשנת 2020 העולם פתוח לחלוטין וכמובן שבנות יכולות לשחק כדורגל ובנים יכולים לשחק בבובות. הכל פתוח ומותר ואף אחד לא ישפוט אף אחד לפי תחומי העניין שלו. אולם בכל אופן כשמדובר על גיל ההתבגרות הבנים נוטים יותר לכיוונים מסויימים והבנות נוטות יותר לכיוונים אחרים. יום הולדת לבנות בלבד יכולה לאפשר התעסקות רק במה שמעניין את הבנות המוזמנות וכמובן במה שמעניין את החוגגת. אז בואו נקבל כמה רעיונות שאפשר לחגוג איתם יום הולדת לבנות בלבד.

יום הולדת לבנות בלבד – לא מה שחשבתם

אולי הייתם חושבים שחגיגת יום הולדת לבנות בלבד יכולה להסתכם רק בסדנאות קוסמטיקה, איפור או בישול, אבל תנו לנו לספר לכם שאתם טועים ובגדול. אחד הרעיונות הבולטים בשנים האחרונות לחגיגת יום הולדת לבנות בלבד הוא חגיגת יום הולדת ספורט.

כן, חגיגת יום הולדת בסגנון נינג'ה, למשל, יכולה להיות סופר מגניבה ולהלהיב את הבנות. בין אתגר הסטפר לסולם הסלמון ואתגר המטבעות, יוכלו הבנות לחזק את הביטחון העצמי שלהן וכמובן לפתח את הכוח הפיזי שלהן, בלי נוכחות הבנים שלעיתים עלולים להפריע לכך. העידוד, מחיאות הכפיים והדחיפה קדימה של הבנות יכולה להביא לגיבוש מהמם וכיפי לכולן.

סדנת איפור, ספא וקוסמטיקה

כמובן שזו לא האפשרות היחידה לחגיגת יום הולדת לבנות בלבד, אבל זו בהחלט אחת מהאפשרויות הקיימות! סדנת איפור, ספא וקוסמטיקה יכולה להיות מהנה גם לכלת השמחה וגם למוזמנות שלה, והפינוק יהיה מעל ומעבר לכולן! בין מריחת לקים למסיכת פנים עם קרמים ומלפפונים תוכלו להנות גם מפדיקור ומסאג' נעים ברגליים וכמובן ממניקור שישאיר את הידיים שלכן מטופחות ויפות.

רוצה שפשוט נחזור אליך עם כל הפרטים?

סדנת שוקולד ליום הולדת – חגיגה מתוקה ונחמדת!

סדנת שוקולד ליום הולדת היא אחד הרעיונות הכי מדליקים שיש. בזמן שחגיגות יום הולדת אחרות יצריכו מכם להגיע עד למקו קיום הפעילות, כאן מדובר על אפשרות של סדנת שוקולד ביתית! כן, כן, החומרים, המנחה וכן האמצעים כדי לקיים סדנת שוקולד בבית מגיעים עד אליכם ולכם רק נשאר להנות מחגיגת יום הולדת לבנות בלבד בצורה הכי כיפית וטובה שאפשר.

למה דווקא סדנת שוקולד?

כשמדברים על יום הולדת לבנות בלבד מדברים על חגיגה שצריכה לגבש ולגרום לכולן הנאה. סדנת שוקולד באה לענות בדיוק על הצרכים האלו. בין הכנת פרלינים בטעמי שוקולד שונים לבין כדרור כדורי טראפלס עם ציפויים טעימים, יוכלו הבנות להנות מטעימות של שוקולד, ממידע מעניין על שוקולד – מקור השוקולד, תהליך ייצור השוקולד, טעמי שוקולד, חברות שוקולד שונות בעולם ועוד.

עם איזו חברה מומלץ לסגור סדנת שוקולד?

חברות שמקיימות סדנאות שוקולד קיימות בשפע והן פרוסות בכל רחבי הארץ. בכל איזור בארץ ניתן למצוא לפחות כמה חברות שיכולות לספק לכם סדנת שוקולד ליום הולדת או לכל אירוע אחר. שוקולד4U תמצא עבורכם את סדנת השוקולד שתענה על כל הצרכים שלכם.

לחצו כאן ונמצא לכם את הסדנא המושלמת עבורכם

 

יצירת קשר מהירה

קורסים עם שוקולד

לדעת מתי הסדנה הבאה

רוצים לדעת מתי הסדנה הבאה (ללא התחייבות / ספאם / אכילות ראש מיותרות)? בשמחה, השאירו מייל ונשלח לכם מייל אך ורק כשיהיה תאריך חדש לסדנה הקרובה

Scroll to Top
דילוג לתוכן