חגים של קינוחים

סדנאות שוקולד לילדים

חגים, איזה כיף זה חגים. כל פעם שמגיע חג, הוא מביא איתו את המטעמים היחודיים שלו ואי אפשר שלא להתענג כל שנה מחדש על מטעמים שטועמים ובכן, פעם בשנה.

כדי שתבואו לחגים מוכנים מראש, עם רעיון למתכון מפוצץ שישאיר את קרוביכם רעבים לעוד, הכנו לכם כמה רעיונות מדליקים לקינוחים לפי חגים-

ראש השנה-

על עוגת דבש בוודאי שמעתם. אבל על עוגת שוקולד עם דבש שמעתם? חשבנו כך.

בזמן שהמחשבה על לשלב דבש ושוקולד עושה לנו תחושה של מתוק מדי, גילינו שהמתכון הנכון יכול לעשות את כל ההבדל. אם המימונים נכונים, ויש משהו ניטרלי בין השניים, אין כל סיבה שלא יכולה לצאת לכם עוגה מהאגדות.

חנוכה-

אמנם חנוכה הוא חג של סופגניות ולביבות, אין כל סיבה לוותר על קצת שוקולד בתוך כל הריבה הזאת.  

כשעולם הסופגניות משתדרג והופך להיות יקר משנה לשנה, למה שלא תעשו לעצמכם סופגניות בבית? כך, לא רק שתהנו מהחוויה ומלישת הבצק יחדיו, תוכלו לבחור ממש לבדכם מה יהיה טעמה של כל סופגניה.

תוכלו לשלב מגוון טעמים במגוון רחב של סופגניות ולתת לכל מי שאיתכם ליהנות מטעמים שונים וטעימים.

פורים-

מי לא אוהב את פורים. חג שקשה מאוד לא לצחוק וליהנות בו. כשכולם יוצאים לרחובות מחופשים לדמויות משעשעות, אי אפשר שלא להתגלגל מצחוק למראות השונים.

ומה הדבר הכי אהוב בפורים? כמובן, משלוחי המנות. כשיש משלוח מנות, תמיד נפחד לקבל את משלוח המנות המעפן אבל את זה שנכין בעצמנו, נשקיע עד בלי די.

חוק הברזל הראשון של משלוח המנות הוא כמובן אוזני המן. אין קונדיטוריה במדינה הזאת שלא מוכרת אוזני המן טריות וטעימות וגם הן, בדומה לסופגניות, בשלל טעמים שפעם לא חשבנו עליהם בכלל.

פסח-

החג הקשה ביותר לתמרון. מי לא חיפש בעברו קינוחים כשרים לפסח, רק כדי להתבאס מחוסר ההיצע שקיים לחג הזה. אך עולם הקונדיטוריה לא פסח על החג הזה ועשה סלטות באוויר בשביל למצוא לכם מהמיטב של קינוחים כשרים לפסח. קינוחים כל כך טובים שבכלל לא תבחינו כי מדובר בעוגה כשרה. לפסח.

שבועות-

בואו, אי אפשר להתבלבל בחג השבועות. נתחיל במילת המפתח הלא היא- גבינה. דבר מופלא כמו גבינה באמת מתאים עצמו לטעם אותו אתם רוצים לקבל. כך שגם אם תרצו עוגת שוקולד, תוכלו לתת לה ערך מוסף של גבינה (סידן, רבותיי, סידן), וגם את המתיקות, שהפכה לעדינה בזכות הגבינה, של השוקולד.

חגים יכולים להיות קשים ומסובכים ויכולים להיות קלים ונעימים, אם רק יודעים איך להתנהל נכון ומתכננים מבעוד מועד את הדברים אותם נרצה לראות על שולחן החג. כשיש מטעמים שטועמים פעם בשנה, כדאי שיהיו הכי טעימים בעולם, שיהיה למה להתגעגע.

יצירת קשר מהירה

קורסים עם שוקולד

לדעת מתי הסדנה הבאה

רוצים לדעת מתי הסדנה הבאה (ללא התחייבות / ספאם / אכילות ראש מיותרות)? בשמחה, השאירו מייל ונשלח לכם מייל אך ורק כשיהיה תאריך חדש לסדנה הקרובה

Scroll to Top
דילוג לתוכן